Pazar, 13 Mart 2016 19:36

A'dan Z'ye Ekonomi

Yazan
Öğeyi Oyla
(0 oy)

ekonomiİlk olarak, Sayfa başlığından da belirttiğimiz gibi, bu Sayfamız "A'dan Z'ye kadar Ekonomi" de kullanılan bir takım kavramları, sıralı olarak dikkate alabilecek bir şekilde hazırlanılmaktadır. Böylece, sadece ekonomide geçen kavramları dikkate alarak değil, aynı zamanda belki bilinmeyen yada o kadar dikkate alınmayan kelime ve kavramlarıda, kolaylıklan, tek tıklamaylan bakabilme olanağı içerisinde tüm Weblokal.com ziyaretcilerine sunulmaktadır.

Konu, Ekonomi ve İş Dünyası olursa, muhakkak kişi kendisine göre, yeterli olabilecek bir takım Bilgiler edinmek ister.
Acaba sorulduğunda, hangi internet sitelerini kullanmak istersiniz yada hangileri daha çok tercih edilmektedir diye, sizce akla gelen ilk web siteleri hangileri olabilir?

Buradaki amacımız zaten, dikkate alabilecek web sayfalarını ve web sitelerini tek bir Sayfada, faydalı olabilecek bir şekilde, sıralı halde hazırlıyabilmek. Böylece, Sayfamızda herkesin kolayca ulaşabileceği, belirli başlıklı Ekonomik ve Finansal Konu ve Haberler yer kazanacak.

Bu Sayfamızda, aynı zamanda herkes kendi görüşlerini ve tercihlerini dile getirebilir ve özellikle herkes için faydalı olabilecek bilgiler ve ona göre yine faydalı olabilecek linkler tavsiye edebilir.

Ekonomik ve Finansal bilgilendirme amaçlı olarak hazırlanılan bu Sayfamız, ümit ederiz ki, siz ziyaretcilerimiz içinde bir katkı ve fayda sağlıyacakdır.

İlginize teşekkürler!

 

Okunma 1750 defa Son Düzenleme: Salı, 15 Mart 2016 21:43

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.